Bilten_15.pdf
Arhiva biltena










 Sudije  
Juras Jasmina
Beograd
Ivanović Ivana
Beograd
Vukanović Maja
Beograd
Panić Jelena
Novi Sad
Virijević Nataša
Beograd
Milovanović Ivana
Niš
Mrđa Tijana
Beograd
Jevtović Vladimir
Beograd
Nikolić Uroš
Beograd
Stefanović Ivan
Kraljevo
Ninković Nemanja
Beograd
Arsenijević Radoš
Beograd
Pecelj Marko
Novi Sad
Sedlar Duško
Novi Sad
Milovanović Predrag
Beograd
Milojević Aleksandar
Kruševac
Vesković Vladimir
Beograd
Denkovski Petar
Beograd
Poljanšek Igor
Lesce
Špendl Matej
Limbuš
Antolović Matija
Izola
Bolka Jernej
Brezovica
Česen Grega
Kranj
Gajšek Damjan
Podčetrtek
Javor Edo
Ljubljana
Kolar Uroš
Ljubljana
Mlakar Gregor
Škofja Loka
Nedović Milan
Kranj
Pur Andrej
Šmarje pri Jelšah
Rener Žiga
Koper
Škrbec Tine
Kranj
Vuga Uroš
Izola
Zovko Vinko
Ljubljana
Benko Matic
Ljubljana
Fišer Jure
Ljubljana
Germadnik Matevž
Celje
Pipan Primož
Škofja Loka
Smrekar Blaž
Nova Gorica
Biščević Jasmina
Sarajevo
Čavara Mila
Busovača
Dejanović Jelena
Doboj
Mićunović Milica
Trebinje
Adamović Milan
Banja Luka
Avdić Armin
Zenica
Babić Saša
Banja Luka
Čavar Hrvoje
Široki Brijeg
Ignjatović Mladen
Banja Luka
Karović Ernad
Zenica
Kasumović Nermin
Tuzla
Kralj Dragan
Trebinje
Kunosić Damir
Tuzla
Marić Vladimir
Čitluk
Miličević Ivan
Čitluk
Nikšić Nermin
Sarajevo
Nožinović Seid
Tuzla
Palo Mirza
Sarajevo
Porobić Dragan
Trebinje
Rotim Vlatko
Mostar
Stapić Tomislav
Mostar
Šobot Miljan
Banja Luka
Šutulović Zoran
Podgorica
Dragojević Igor
Podgorica
Vojinović Radomir
Nikšić
Rutešić Zdravko
Nikšić
Jokić Ognjen
Podgorica
Koljenšić Miloš
Podgorica
Šundić Vladan
Podgorica
Kaluđerović Milosav
Nikšić
Savović Radoš
Podgorica
Kićović Đuro
Bar
Popović Nikica
Podgorica
Janjušević Igor
Nikšić
Raičević Boris
Bijelo Polje
Lakićević Miodrag
Budva
Radulović Zoran
Podgorica
Šanjević Dejan
Podgorica
Kajević Emir
Podgorica
Muhadinović Mirko
Cetinje
Radinović Karolina
Podgorica
Vujičić Suzana
Herceg Novi
Tomić Jelena
Zagreb
Kardum Luka
Zagreb
Kruljac Bojan
Zagreb
Muhvić Hrvoje
Zagreb
Prpić Tomislav
Zagreb
Peić Krunoslav
Zagreb
Galoit Zlatko
Zagreb
Marunica Domagoj
Zagreb
Reić Antun Toni
Zagreb
Glavurdić Matija
Zagreb
Ercegović Tomislav
Zagreb
Rogić Goran
Zagreb
Holjevac Krunoslav
Slavonski Brod
Katić Krešimir
Slavonski Brod
Grubišić Matej
Slavonski Brod
Pencinger Hrvoje
Slavonski Brod
Holik Ivan
Slavonski Brod
Tresoglavić Želimir
Osijek
Mikulić Ivan
Osijek
Kontrec Miroslav
Osijek
Lesko Vedran
Osijek
Vulić Martin
Zadar
Hordov Roko
Zadar
Čanković Ante
Zadar
Sušanj Andrej
Rijeka
Terlević Gordan
Rijeka
Stanković Marko
Rijeka
Hadžić Denis
Pula
Perčić Danijel
Čakovec
Blašković Alan
Križevci
Štrok Dražen
Varaždin
Peručić Ana
Varaždin
Peručić Marija
Varaždin
Mirilović Živko
Karlovac
Živaljić Marko
Split
Jurčević Josip
Split
Goleš Mario
Šibenik
Stojić Davor
Šibenik
Bokić Daniel
Dubrovnik
Bajramović Denis
Dubrovnik

 Delegati  
Baošić Đorđe
Beograd
Šiman Igor
Novi Sad
Bogunović Dragan
Novi Banovci
Ćetojević Dušan
Stara Pazova
Stojanović Srđan
Beograd
Vukšić Milan
Beograd
Popović Jelena
Beograd
Subašić Marko
Novi Sad
Milićević Dragana
Kruševac
Krivokapić Dragićević Olivera
Beograd
Ninkov Zoran
Beograd
Milosavljević Blažić Jasmina
Beograd
Geltar Marjan
Radovljica
Kobilica Andrej
Ljubljana
Kovačić Tomo
Kranj
Polak Tone
Prestranek
Potočnik Vinko
Slovenske Konjice
Tomšić Žarko
Lj-Črnuče
Vahen Andrej
Ruše
Rom Aleš
Vrhnika
Bogataj Katja
Žiri
Ivanović Uroš
Lj-Črnuče
Akšamija Almir
Sarajevo
Bilić Hariz
Sarajevo
Duškaj Medin
Sarajevo
Škrobot Željko
Sarajevo
Tirić Zlatko
Sarajevo
Marković Zoran
Zenica
Alagić Mirsad
Zenica
Vujović Miodrag
Busovača
Plavšić Milan
Doboj
Frganja Darko
Višegrad
Begović Veselin
Podgorica
Bojanić Ranko
Podgorica
Božović Radoje
Budva
Brajković Todor
Podgorica
Dragojević Željko
Podgorica
Milutinović Čedomir
Podgorica
Sekulić Aleksandar
Podgorica
Vlahović Vesko
Podgorica
Vukosavljević Velibor
Podgorica
Dakić Luka
Podgorica
Momčilović Mladen
Zagreb
Lončarić Mladen
Slavonski Brod
Sinković Alka
Zagreb
Čanković Milan
Zadar
Kotaranin Darko
Sisak
Medan Dragan
Dubrovnik
Kanceljak Damir
Karlovac
Šarac Saša
Osijek
Koški Željko
Osijek
Košćak Zoran
Varaždin
Katić Tomislav
Slavonski Brod
Pjevalica Zoran
Rijeka
Kardum Ante
Slavonski Brod

Get Adobe Flash player

Korać prvi puta osvojio Kup Milana Cige Vasojevića

23.03.2014.
Prvi trofej Triglava

16.03.2014.
Čeliku drugi puta Kup BiH

16.03.2014.


Finale
Crvena zvezda
Radivoj Korać
83
87
stat

Za 3. mesto
Budućnost
Athlete Celje
50
57
stat

Polufinale
Athlete Celje
Crvena zvezda
49
60
stat
Budućnost
Radivoj Korać
45
59
stat

Tabela - Grupa A
1. Partizan8 / 218
2. Triglav7 / 317
3. Srbobran6 / 416
4. Medveščak6 / 416
5. Grosuplje3 / 713
6. Vojvodina0 / 1010

Tabela - Grupa B
1. Athlete Celje8 / 218
2. Radivoj Korać6 / 416
3. Crvena zvezda5 / 515
4. Budućnost5 / 515
5. Čelik3 / 713
6. Play off3 / 713