Bilten_06.pdf
Arhiva biltena

 Utakmica Ind. Po. 1P 1P% 2P 2P% 3P 3P% 23P 23P% Skok.
(N/O)
Lop.
(O/I)
As. Blok.
(n/na)
LG
(n/na)
 BUD-REY 74 69 9/15 60% 18/34 53% 8/15 53% 26/49 53% 7/24 9/20 17 3/2 23/19
 REY-PAR 78 76 10/14 71% 27/46 59% 4/15 27% 31/61 51% 9/33 0/17 13 0/0 21/19
 PLA-REY 127 89 8/8 100% 27/52 52% 9/19 47% 36/71 51% 12/31 18/13 25 1/0 18/17
 Ukupno: (3 ut.) 279 234 27/37 73% 72/132 55% 21/49 43% 93/181 51% 28/88 27/50 55 4/2 62/55
 Prosek: 93 78 9/12.3 73% 24/44 55% 7/16.3 43% 31/60.3 51% 9.3/29.3 9/16.7 18.3 1.3/0.7 20.7/18.3

 Igrač Ut. Ind. Po. 1P 1P% 2P 2P% 3P 3P% 23P 23P% Skok.
(N/O)
Lop.
(O/I)
As. Blok.
(n/na)
LG
(n/na)
Min.
 Bagnara Benedetta 3 21 27 5/5 100% 5/6 83% 4/10 40% 9/16 56% 1/1 4/3 1 0/1 7/5 51
 Carangelo Debora 3 33 23 6/10 60% 4/6 67% 3/9 33% 7/15 47% 4/10 3/8 8 0/1 6/12 72
 Dotto Francesca 3 36 22 3/4 75% 8/16 50% 1/3 33% 9/19 47% 4/7 6/6 12 0/0 9/11 54
 Formica Alessandra 3 22 19 2/2 100% 7/17 41% 1/2 50% 8/19 42% 6/14 3/8 4 0/0 7/2 69
 Gianolla Carlotta 1 2 3 1/4 25% 1/1 100% 0/0 0% 1/1 100% 0/0 0/0 0 0/0 0/2 8
 Mandache Andra Simina 2 12 14 0/0 0% 7/15 47% 0/0 0% 7/15 47% 1/5 1/4 2 0/0 4/5 28
 Mc Callum Shannon Sierra 2 17 15 2/2 100% 5/6 83% 1/5 20% 6/11 55% 1/3 2/3 3 1/0 3/3 29
 Melchiori Francesca 2 14 11 1/1 100% 2/2 100% 2/3 67% 4/5 80% 0/2 1/1 2 0/0 2/2 29
 Pan Francesca 2 9 9 0/0 0% 3/4 75% 1/3 33% 4/7 57% 1/4 2/4 1 0/0 2/1 28
 Penna Elisa 3 31 34 2/2 100% 10/17 59% 4/5 80% 14/22 64% 1/8 1/5 5 0/0 8/3 60
 Pertile Giovanna 3 19 9 2/2 100% 2/10 20% 1/2 50% 3/12 25% 3/8 3/3 11 0/0 5/2 56
 Ruzickova Marie 3 40 27 3/5 60% 12/18 67% 0/1 0% 12/19 63% 4/11 0/3 2 3/0 0/5 47
 Sandri Martina 3 23 21 0/0 0% 6/14 43% 3/6 50% 9/20 45% 2/15 1/2 4 0/0 9/2 69

Get Adobe Flash player

MVP 5.kola: Ivana Tikvić

21.11.2014.
Medveščak 100%, prva pobeda Grosbasketa

20.11.2014.
Kako je Korać pobedio Čelik? (video)

20.11.2014.


5. kolo
Play off Happy
Umana Reyer Venezia
43
89
stat
Triglav
Medveščak
63
67
stat
Čelik
Radivoj Korać
62
63
stat
Grosbasket
Trešnjevka 2009
69
54
stat

Tabela - Grupa A
1. Medveščak4 / 08
2. Umana Reyer3 / 06
3. Triglav2 / 26
4. Partizan1 / 35
5. Budućnost1 / 24
6. Play off Happy0 / 44

Tabela - Grupa B
1. Athlete Celje4 / 08
2. Čelik2 / 15
3. Radivoj Korać2 / 15
4. Trešnjevka 20091 / 35
5. Grosbasket1 / 24
6. Badel 18620 / 33

6. kolo
Umana Reyer Venezia
Triglav
26/11
20:30
live
Budućnost Volcano
Partizan
27/11
18:00
live
Radivoj Korać
Grosbasket
26/11
18:00
live
Badel 1862
Čelik
26/11
19:00
live