Bilten_F4.pdf
Arhiva biltena

Badel 1862 nastavio dominaciju 21.04.2016.
Bez poraza su košarkašice Badela 1862 odigrale domaći deo sezone i nakon trijumfa u Kupu obranile i naslov prvaka Makedonije. U finalu su bile bolje od ekipe Patrioti iz Delčeva sa 88:66 i 63:58, nakon što su zbog pobeda u međusobnim utakmicama regularnog dela sezone automatski povele u seriji sa…
Radivoj Korać šampion Srbije treći uzastopni put 17.04.2016.
Košarkašice Radivoja Koraća treći uzastopni put osvojile su titulu prvaka Srbije pošto su u finalu sa maksimalnih 3:0 savladale Crvenu zvezdu.
Kvarner isključen iz prvenstva Hrvatske 13.04.2016.
Zbog dva neopravdana nedolaska na utakmicu prvenstva Hrvatske je odlukom povjerenika natjecanja HKS ekipa Kvarnera isključena iz A1 lige.
Domaća prvenstva: Čelik obranio Kup BiH 10.04.2016.
Treći put zaredom i ukupno peti put je Kup Bosne i Hercegovine osvojio Čelik. Zeničanke su u finalu u domaćoj dvorani pobedile Play Off Happy 76:61.
Domaća prvenstva: Korać ekspresno u finale 30.03.2016.
Radivoj Korać je i nakon polufinala doigravanja neporažen u prvenstvu Srbije. Vršac je prošao u dve utakmice i u finalu čeka boljeg iz para Crvena zvezda-Vrbas.
Domaća prvenstva: u Srbiji startao play-off 28.03.2016.
U Srbiji je počelo doigravanje koje je Radivoj Korać otvorio pobedom. U BiH »dvostruki« trijumf Play Offa jer se je prvenstvena utakmica sa Jedinstvom igrala i za Kup. U Sloveniji i Hrvatskoj je zbog praznika odigran samo jedan meč.
Domaća prvenstva: Budućnosti Kup Crne Gore, poraz Athlete Celja nakon 56 utakmica 20.03.2016.
Budućnost Bemax je nakon titule MŽRKL 2015/16 peti put uzastopno osvojila Kup Crne Gore, a u slovenskom prvenstvu poraz Athlete Celje nakon dve godine i pet meseci odnosno 56 pobeda u nizu.